Të gjitha kategoritë
EN

Kontaktoni

Shtëpi> Kontaktoni

SkyFavor Medical

Tel: + 86 731 85591301

Mobile:+ 86 13875994713

E-mail: [email mbrojtur]

Adresa: Dhoma 411-412, Ndërtesa S6, Aux Center, Sheshi Yanghu, Distrikti Yuelu, Changsha, Hunan, Kinë

Për kujdesin e kujdesit shëndetësor në shtëpi dhe kujdesin në shtëpi

Mobile: + 86 17708480114(Znj. Caroline)

E-mail: [email mbrojtur]

Për Gazsjellësin Mjekësor

Mobile: + 86 17749672360(Znj. Amelia)

Mobile:+ 86 15211073141(Z. Ho)

E-mail: [email mbrojtur]

Na dërgoni një mesazh

hartë